ŽALGIRIO MŪŠIO MINĖJIMAS BERLYNE
Liepos 17 d. Vokietijos lietuvių bendruomenės Berlyno apylinkė paminėjo Žalgirio mūšio 600-ąsias metines. Kartu su LR ambasada Berlyne surengtame renginyje dalyvavo ir Berlyno-Brandenburgo žemių Prūsijos draugijos bei Berlyno lenkų bendruomenės atstovai, besidomintys Žalgirio mūšiu bei senąja Lietuvos ir Lenkijos istorija.
Renginio metu parodytas filmas apie Žalgirio mūšį. Lenkų kultūros draugijos Vokietijoje atstovas prof. J. Rasinski skaitė pranešimą apie Žalgirio mūšio kontekstą, dalyvius taip pat sudomino dr. Z. Kosteckio pranešimas apie šiuo metu dar tebegyvuojantį Kryžiuočių ordiną.
Renginyje skambėjo viduramžių muzika, buvo galima paskanauti tradicinių lietuviškų bei lenkiškų patiekalų.