Keliauk saugiai Keliauk saugiai
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  Ekonominės diplomatijos komanda Ekonominės diplomatijos komanda

  Kaip mus rasti?

  Tel. +49 30 890 6810; Konsulinė informacija: +49 30 217 840 50
  Faksas +49 30 890 681 15
  El. paštas
  • Diuseldorfas final.jpg RSS Rengiama konsulinė misija į Diuseldorfą Įkelta2021.11.11

   Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijos Federacinėje Respublikoje 2021 m. gruodžio 10-11 d. organizuoja konsulinę misiją į Diuseldorfą

   Registracija į šią konsulinę misiją jau yra pasibaigusi, visos vietos užpildytos. 

   Konsulinė misija vyks adresu: Kronprinzenstraße 9, 40217 Düsseldorf (Polyglot Kids mokyklėlės patalpose).

   Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl:

   -Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo (tik kelionei į Lietuvą);

   -Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo;

   -užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje;

   -išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo;

   -dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille;

   -dėl Lietuvos Respublikos pilietybės;

   -notarinių veiksmų – įgaliojimų tvirtinimo, parašo, nuorašo tikrumo paliudijimo, pažymų SODRAI tvirtinimo ir kt.;

   -kitų konsulinių paslaugų.

   Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos skaitykite čia.

   Siekiant suvaldyti užsikrėtimo COVID-19 virusu rizikas, konsulinės misijos metu klientai privalės pateikti 3G taisyklės reikalavimus patvirtinantį dokumentą (pilnos vakcinacijos, testo arba persirgimo įrodymą) bei dėvėti veidą dengiančias apsaugines kaukes.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
  • ziedai.jpg Santuokų registravimas Įkelta2021.11.08

   Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne tuoksis:

   2021 m. gruodžio 3 d. 11.00 ir 14.00 val.

   GABIJA TATRŪNAITĖ (2001-09-20) ir  ARMINAS GATULIS (2000-01-05)

   AUDRONĖ PETRAUSKAITĖ ( 1982-07-10) ir VALIUS ŽŪKAS (1982-02-16)

   Konsulinės naujienos »
  • 1 (14).JPG Ambasadorius R. Misiulis aplankė Vokietijos vadovaujamos NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės karius Rukloje Įkelta2021.11.05

   Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Ramūnas Misiulis, lapkričio 4 d. apsilankęs NATO priešakinių pajėgų kovinėje grupėje (eFP) Rukloje, susitiko su eFP bataliono vadu plk. ltn. Hagen Ruppelt ir eFP kariais bei Lietuvos kariuomenės atstovais.

   Ambasadorius domėjosi Vokietijos kontingento karių vykdoma veikla Lietuvoje bei darbo sąlygomis, taip pat turėjo progą iš arčiau susipažinti su karių naudojama technika bei ginkluote. „Lietuviai labai vertina Vokietijos vadovavimą eFP pajėgoms Lietuvoje, kurios taip pat turi ypatingą strateginę reikšmę visam NATO aljansui“,- sakė ambasadorius Ramūnas Misiulis savo apsilankymo Rukloje metu.

   NATO Priešakinių pajėgų kovinė grupė šiandien yra integruota į Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados Geležinis Vilkas sudėtį. Rotuojamoje kovinėje grupėje šiuo metu tarnauja apie 1,2 tūkst. karių iš Vokietijos, Belgijos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Norvegijos ir Čekijos. Šis aukštos parengties daugianacionalinis Aljanso kovinis pajėgumas Lietuvoje dislokuotas 2017 metų pradžioje kaip bendras ir reikšmingas NATO sąjungininkų indėlis į Baltijos regiono saugumo sustiprinimą.

   Foto autorius: Virginijus Stonys

   Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
  • pasas 2.jpg Dėl kelionių ir karantino sąlygų Vokietijoje ir Lietuvoje Įkelta2021.11.04

   INFORMACIJA VYKSTANTIEMS IŠ LIETUVOS Į VOKIETIJĄ

   Nuo 2021 m. spalio 3 d. Lietuva yra įtraukta į Vokietijos aukštos rizikos šalių sąrašą.

   Tad visi iš Lietuvos į Vokietiją bet kokia transporto priemone atvykstantys keliautojai (12 metų ir vyresni) privalo:

   Konsulinės naujienos »
  • 20211025_190413.jpg Ambasadoje surengtas profesoriaus Wolfgang von Stetteno knygos pristatymas Įkelta2021.10.26

   Spalio 25 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne įvyko Prof. Dr. Wolfgango barono von Stetteno knygos "Wolfskinder - Glücksmomente. 30 Jahre deutsch-litauische Begegnungen" ("Vilko vaikai - laimės momentai. Vokietijos - Lietuvos santykių 30 metų") pristatymas.

   Knyga išleista minint Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių atnaujinimo 30-metį ir apima didžiąją šių trijų dešimtmečių dalį.

   Prof. Dr. Wolfgang baronas von Stetten - Lietuvos garbės konsulas Badeno-Viurtembergo žemėje, Lietuvos vilko vaikų bendrijos draugas ir ilgametis Vokietijos Bundestago parlamentinės grupės santykiams su Baltijos šalimis pirmininkas (1991-2002 m.) - aprašo sudėtingą pokario vilko vaikų likimą, susieja jį su Lietuvos išsivadavimo iš sovietų okupacijos istorija ir savo asmeniniais prisiminimais bei pastangomis siekiant Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo Vokietijos Federacinėje Respublikoje.

   Renginį atidarė ambasadorius Ramūnas Misiulis, o jį moderavo Vokietijos ir Lietuvos forumo pirmininkas Prof. Dr. Joachim Tauber.

   Renginio organizatoriai - Lietuvos Respublikos ambasada, Lietuvos Respublikos garbės konsulatas Badeno-Viurtembergo žemėje ir Vokietijos ir Lietuvos forumas - dėkoja svečiams už dėmesį ir domėjimąsi Vokietijos ir Lietuvos bendradarbiavimo istorija bei aktualijomis.

   Spalio 26 d. profesoriaus Wolfgang barono von Stetten knyga pristatyta Gransee, Heimat muziejuje.

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Vokietijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Nauseda - Merkel.jpg Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su darbo vizitu lankėsi Vokietijoje Įkelta2021.09.16

   Rugsėjo 15-16 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda turėjo darbinį vizitą Berlyne, kur susitiko su Vokietijos Kanclere Angela Merkel, Vokietijos Prezidentu Frank Walter Steinmeier, Latvijos Prezidentu Egils Levits, Estijos Prezidente Kersti Kaljulaid, Konrado Adenauerio fondo vadovybe bei Vokietijos Lietuvių bendruomenės atstovais.

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Vokietijoje »
  • 1.jpg Lietuvos nacionalinis stendas – pirmą kartą tarptautinėje automobilių parodoje IAA Mobility 2021 Įkelta2021.09.07

   Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ir susisiekimo ministras Marius Skuodis šią savaitę Miunchene susitiks su Vokietijos automobilių pramonės įmonių vadovais ir kvies juos aktyviau investuoti Lietuvoje bei bendradarbiauti su vokiečių automobilių gamintojais, jau dirbančiais Lietuvoje. Rugsėjo 7 ir 8 d. A. Armonaitė ir M. Skuodis dalyvaus vienoje didžiausių pasaulyje automobilių ir mobilumo parodoje "IAA Mobility" Miunchene. Šioje parodoje, kurioje renkasi žymiausi automobilių pramonės gamintojai, Lietuvos verslo įmonės pirmą kartą prisistatys nacionaliniame stende.  Lietuva - vienintelė Baltijos regiono atstovė šioje parodoje,  nacionaliniame stende kartu su agentūra „Versli Lietuva“ prisistatys 8 Lietuvos inžinerinės pramonės įmonės: „Elinta Charge“, „Parkis“,  Hoda, „In Balance Grid“, „Baltic Filter“, „Elektrociklas“, „Baltec CNC Technologies“ ir EMUS BMS.

   Ekonominiai santykiai » Lietuviai Vokietijoje »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha