Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rengiama konsulinė misija į Insbruką (Austriją)

Sukurta 2020.08.03 / Atnaujinta 2020.08.12 12:59

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje 2020 m. spalio 3 d. organizuoja konsulinę misiją į Insbruką, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

Konsulinis aptarnavimas vyks adresu Maria-Theresien Strasse 18,  6020 Innsbruck (Insbruko miesto Rotušės patalpos, Plenarinė salė). 

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”), priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

Išankstinė registracija būtina. Registracija vykdoma Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje  el. p. [email protected] arba telefonu +43 1 7109758. Registruojantis prašome nurodyti vardą ir pavardę, asmens kodą ar gimimo datą, el. p. adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. El. laiško skiltyje „Tema“ (vok. Betreff, angl. Subject) prašome įrašyti: MISIJA INSBRUKAS.

Ambasada kiekvienam asmeniškai patvirtins registraciją misijoje bei susisieks asmeniškai dėl paskirto priėmimo laiko bei pateikiamų dokumentų.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha