Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Vilniuje vyko Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatų konsultacijos

Sukurta 2018.11.02 / Atnaujinta 2018.11.02 15:43
  Vilniuje vyko Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatų konsultacijos

  Lapkričio 2 dieną Vilniuje vyko trečiosios Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų pareigūnų politinės konsultacijos 1+3 formatu.

  Susitikimo metu šalys aptarė dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimus, infrastruktūros projektus ir regionines aktualijas Europoje ir Rytų Azijoje. Taip pat buvo sutarta artimiausiu metu pradėti rengti jungtinio ekonominio komiteto susitikimus, kuriuose Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų viceministrai, atsakingi už ekonominius klausimus, galės diskutuoti dėl aktualių dvišalių ar daugiašalių ekonominių klausimų, aptarti galimybes verslo ryšių plėtrai.

  Lietuvos delegacijai vadovavo Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius, ambasadorius Eduardas Borisovas.

  Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos URM pareigūnų konsultacijos pradėtos 2016 metais Rygoje, kitas toks susitikimas planuojamas 2019 metais Taline.

  Taip pat surengtos penktosios dvišalės Lietuvos ir Korėjos Respublikos  politinės konsultacijos, kurių metų šalys sutarė dėl abipusės paramos rinkimuose į tarptautines organizacijas bei papildomų ekonominio bendradarbiavimo galimybių įtraukiant Korėjos prekybos ir investicijų agentūros padalinį Varšuvoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  ╗ń┴°2.jpg

  Balandžio 24–26 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su vizitu lankėsi Pietų Korėjoje. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti Jungtinio Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos ekonomikos komiteto steigiamajame posėdyje, kuriame Baltijos šalių ir Korėjos atstovai pasirašė  Supratimo memorandumą dėl Jungtinio ekonomikos komiteto įsteigimo.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_3913.jpg

  Vasario 16 dieną Daegu mieste, Korėjos Respublikoje, surengtas Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių minėjimas ir 5-osios lietuvių dienos Pietų Korėjoje. Šventė vyko Lietuvos garbės konsulate.

  korea_1.jpg

  Sausio 30 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su naująja Korėjos Respublikos ambasadore Lietuvai Mira Sun, kuri reziduoja Varšuvoje. Tą pačią dieną ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2887.JPG

  Lapkričio 2 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su kadenciją baigiančiu Korėjos Respublikos ambasadoriumi Sung-joo Choi.

  Dvišaliai santykiai »
  2018-09-01 V.Sarapinas V.Ramoska.jpg

  Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 dienomis Helsinkyje vyko trijų Baltijos valstybių Nepriklausomybės 100-mečiams paminėti skirtas festivalis „EE, LV, LT x 100“, kurio metu dalyviai turėjo išskirtinę progą susipažinti su Baltijos šalių istorija ir kultūra. Festivalio programa apėmė skirtingo žanro renginius – nuo poezijos ir kino filmų iki diskusijų geopolitinėmis temomis.

  Daugiašaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata