Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vilniuje lankysis Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministras

Sukurta 2017.06.19 / Atnaujinta 2017.06.20 08:40

Vilniuje birželio 21 dieną lankysis Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministras Alfonso María Dastis Quecedo.

Ispanijos ministras susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Po susitikimo planuojama spaudos konferencija.

Susitikimo metu ketinama aptarti Lietuvos ir Ispanijos dvišalį bendradarbiavimą, saugumo regione, bendradarbiavimo ES ir NATO, taip pat Rytų kaimynystės, padėties Rusijoje ir Ukrainoje klausimus.

Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministras taip pat susitiks su Lietuvos Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: trečiadienį, birželio 21 d. 10.50 val., Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2) vyks Lietuvos užsienio reikalų ir Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrų spaudos konferencija. Registracija į spaudos konferenciją vykdoma URM svetainėje iki birželio 21 d. 10.00 val.

Spaudos konferencijos kalbos – lietuvių ir ispanų (su sinchroniniu vertimu).

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas_razmus-3551.JPG

Kovo 8 dieną Vilniuje vyko Lietuvos ir Ispanijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo šių šalių Užsienio reikalų ministerijų politikos direktoriai – Asta Skaisgirytė ir Enrique Mora. Politinių konsultacijų metu aptarta saugumo ir gynybos politika, hibridinės grėsmės, padėtis Ukrainoje, Rusijoje, Vakarų Balkanuose, Venesueloje, Kolumbijoje bei Artimuosiuose Rytuose.

Dvišaliai santykiai »
GK 2017 Madridas 2.jpg

Madride susirinkę Baltijos šalių garbės konsulai dalinasi savo darbo patirtimi, informuoja apie  jau įgyvendintus projektus bei planuojamas veiklas ir renginius 2018 metams, kai visos Baltijos šalys minės 100-mečio sukaktis. Sveikinimo kalboje LR ambasadorė Ispanijoje Skaistė Aniulienė  akcentavo garbės konsulų vaidmenį didinant Baltijos šalių žinomumą Ispanijoje bei padėkojo už aktyvų ir įvairiapusį  bendradarbiavimą.

Atstovybių naujienos »

Lietuva gerbia ir remia Ispanijos Karalystės teritorinį vientisumą ir suverenitetą. Kviečiame Ispanijos vyriausybę ir institucijas konstruktyviu dialogu ir teisinėmis priemonėmis ieškoti konstitucinio sprendimo.

Dvišaliai santykiai » Kalbos, pareiškimai »

Spalio 27 dieną Katalonijos parlamentui priėmus sprendimą pritarti regiono nepriklausomybei, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja regione ir ypač Barselonoje esantiems Lietuvos piliečiams išlikti budriems, vengti masinio susibūrimo vietų, prireikus, vadovautis Ispanijos institucijų skelbiamomis rekomendacijomis, su savimi  turėti galiojančius asmens dokumentus, informuoti artimuosius apie savo buvimo vietą.

Dvišaliai santykiai » Kalbos, pareiškimai »
Ispanija6.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrą Alfonso María Dastis Quecedo Nacionalinės dienos proga.

Dvišaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministerija šiuo metu neturi duomenų, kad Ispanijos Katalonijos regione kilusių neramumų metu būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Katalonijos regione esantiems Lietuvos piliečiams rekomenduojame vengti apsilankymų vietose, kur vyksta masiniai susibūrimai, sekti vietinės žiniasklaidos pranešimus ir laikytis saugumo pajėgų įsakymų.

Konsulinės naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata