Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pareiškė užuojautą dėl išpuolių Ispanijoje

Sukurta 2017.08.18 / Atnaujinta 2017.08.18 10:39

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrui Alfonso Marijai Dastisui dėl Barselonoje ir Kambrilyje  rugpjūčio 17 ir 18 dienomis įvykdytų ir nekaltų žmonių gyvybių bei sužalojimų pareikalavusių brutalių išpuolių.

„Smerkiame šį teroro aktą ir solidarizuojamės su Ispanijos Karalystės žmonėmis ir vyriausybe. Tokių išpuolių kaltininkams niekada nepavyks sugniuždyti demokratijos vertybėmis grįstų ir atvirų visuomenių. Reiškiame gilią užuojautą nukentėjusiųjų asmenų šeimoms ir artimiesiems“, – laiške rašo ministras L. Linkevičius.

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų apie per šias atakas nukentėjusius Lietuvos Respublikos piliečius. Lietuvos Respublikos ambasada Madride ir konsulatas Valensijoje nuolat palaiko ryšį su atsakingomis Ispanijos institucijomis.

Nelaimės atveju Lietuvos piliečiai gali kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu [email protected].

Naujienlaiškio prenumerata