Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Stiprinami Lietuvos ekonominiai santykiai su Korėjos Respublika

Sukurta 2019.04.26 / Atnaujinta 2019.04.26 14:01
   Stiprinami Lietuvos ekonominiai santykiai su Korėjos Respublika
   Stiprinami Lietuvos ekonominiai santykiai su Korėjos Respublika

   Balandžio 24–26 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su vizitu lankėsi Pietų Korėjoje. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti Jungtinio Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos ekonomikos komiteto steigiamajame posėdyje, kuriame Baltijos šalių ir Korėjos atstovai pasirašė  Supratimo memorandumą dėl Jungtinio ekonomikos komiteto įsteigimo.

   Steigiamojo posėdžio metu buvo aptartas Baltijos valstybių ir Korėjos Respublikos bendradarbiavimas prekybos ir investicijų, mokslo ir technologijų, informacinių ir komunikacinių technologijų, startuolių ekosistemos, transporto, turizmo, žemės ūkio ir maisto sektoriuose. Susitikimo metu sutarta didesnį dėmesį skirti bendradarbiavimo mokslo, technologijų ir inovacijų srityje gilinimui.

   Susitikime su Korėjos maisto ir vaistų saugos ministerijos atstovais D. Skusevičius iškėlė lietuviškų vištienos produktų sertifikatų ir šaldytos grietinėlės produktų eksporto leidimų klausimus. Korėjos pusė pažadėjo iki rugsėjo mėnesio užbaigti sertifikavimo procedūrą.

   Vizito Korėjoje metu viceministras taip pat susitiko su Korėjos tarptautinės prekybos asociacijos viceprezidentu, Europos verslo asociacija, Europos Komisijos atstovybe Korėjoje bei „Lotte“ korporacija. Diskutuodamas apie verslo ryšių stiprinimą, D. Skusevičius pakvietė Korėjos verslo atstovus su verslo misija apsilankyti Lietuvoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_3913.jpg

   Vasario 16 dieną Daegu mieste, Korėjos Respublikoje, surengtas Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių minėjimas ir 5-osios lietuvių dienos Pietų Korėjoje. Šventė vyko Lietuvos garbės konsulate.

   korea_1.jpg

   Sausio 30 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su naująja Korėjos Respublikos ambasadore Lietuvai Mira Sun, kuri reziduoja Varšuvoje. Tą pačią dieną ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

   Dvišaliai santykiai »
   rok.jpg

   Lapkričio 2 dieną Vilniuje vyko trečiosios Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų pareigūnų politinės konsultacijos 1+3 formatu.

   Daugiašaliai santykiai »
   IMG_2887.JPG

   Lapkričio 2 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su kadenciją baigiančiu Korėjos Respublikos ambasadoriumi Sung-joo Choi.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata