Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Siekiama intensyvesnio dialogo su Korėjos Respublika

Sukurta 2019.02.19 / Atnaujinta 2019.02.19 13:24
  Siekiama intensyvesnio dialogo su Korėjos Respublika

  Vasario 16 dieną Daegu mieste, Korėjos Respublikoje, surengtas Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių minėjimas ir 5-osios lietuvių dienos Pietų Korėjoje. Šventė vyko Lietuvos garbės konsulate.

  „Iškovojusi nepriklausomybę, Lietuva sugebėjo sukurti demokratišką valstybę. Esame Europos Sąjungos, NATO ir kitų tarptautinių organizacijų nariais, puoselėjame draugiškus ryšius su pasaulio valstybėmis. Gausiai lietuvių bendruomenei užsienyje tenka didelė reikšmė stiprinant mūsų valstybę”, – pažymėjo Lietuvos ambasadorė Korėjos Respublikai Ina Marčiulionytė.

  Vizito Korėjoje metu ambasadorė taip pat susitiko su šios šalies užsienio reikalų ministerijos, Nacionalinės vaikų ir jaunimo bibliotekos, Korėjos universiteto, verslo asociacijų, vietos įmonių vadovais. Pokalbiuose aptartas Lietuvos ir Korėjos Respublikos bendradarbiavimas, planai šiems ir ateinantiems metams, sutarta, kad didesnio proveržio reikėtų ekonominiuose santykiuose ir juos reikia plėtoti intensyviau.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  ╗ń┴°2.jpg

  Balandžio 24–26 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius su vizitu lankėsi Pietų Korėjoje. Pagrindinis vizito tikslas – dalyvauti Jungtinio Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos ekonomikos komiteto steigiamajame posėdyje, kuriame Baltijos šalių ir Korėjos atstovai pasirašė  Supratimo memorandumą dėl Jungtinio ekonomikos komiteto įsteigimo.

  Dvišaliai santykiai »
  korea_1.jpg

  Sausio 30 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su naująja Korėjos Respublikos ambasadore Lietuvai Mira Sun, kuri reziduoja Varšuvoje. Tą pačią dieną ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata