Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ir Japonijos užsienio reikalų ministrai Miunchene aptarė dvišalio bendradarbiavimo planus

Sukurta 2019.02.15 / Atnaujinta 2019.02.15 20:44
   Lietuvos ir Japonijos užsienio reikalų ministrai Miunchene aptarė dvišalio bendradarbiavimo planus
   Lietuvos ir Japonijos užsienio reikalų ministrai Miunchene aptarė dvišalio bendradarbiavimo planus

   Miuncheno saugumo konferencijoje dalyvaujantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 15 dieną susitiko su Japonijos užsienio reikalų ministru Taro Kono.

   Ministrai aptarė šiais metais planuojamus dvišalius vizitus, regioninio saugumo klausimus bei naujas galimybes verslo ryšių plėtrai, įsigaliojus Japonijos ir Europos Sąjungos ekonominės partnerystės susitarimui.

   „Japonija yra viena iš svarbiausių politinių ir ekonominių Lietuvos partnerių Azijoje. Mus sieja bendros vertybės ir panašus požiūris į globalių problemų sprendimą, todėl turime daug potencialo stiprinti bendradarbiavimą, taip pat ir saugumo bei gynybos srityse“, – pažymėjo L. Linkevičius.

   Japonija yra viena iš NATO globalių partnerių. 2009-2013 metais Lietuvos vadovaujamoje Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupėje dirbo Japonijos civiliai ekspertai. 2016 metais, kai buvo minimos 25-sios Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių atkūrimo metinės, Klaipėdos jūrų uoste pirmą kartą istorijoje vyko Japonijos gynybos pajėgų mokomosios eskadros laivų vizitas.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   2019 11 04 L. Linkevičius su Čekijos UR ministru.jpg

   Lapkričio 4 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Prahoje susitiko su Čekijos užsienio reikalų ministru Tomašu Petričeku.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC_9783.jpg

   Spalio 4 dieną Vilniuje vyko Lietuvos užsienio reikalų ministerijos organizuota tarptautinė prekybos konferencija „Shaping the Future of Trade: Outlook on Asia“. Konferenciją atidaręs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius akcentavo prekybos taisyklių ir naujų technologijų potencialo išnaudojimo svarbą plėtojant verslo ryšius su Azija.

   Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »

   Liepos 8–12 dienomis Vilniuje vyks tradicinis Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas Lietuvos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų ir atstovybių prie tarptautinių organizacijų vadovų metinis susitikimas, kuriame didelis dėmesys bus skiriamas regioniniams saugumo iššūkiams ir ekonominei diplomatijai.

   Ministerijos naujienos »
   _DSC0770.JPG

   Nuo balandžio 1 dienos Japonijos ambasadoje Vilniuje priimamos darbo atostogaujant vizų paraiškos.

   Dvišaliai santykiai »