Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius Vest Pointo Karo akademijoje pagerbė T. Kosciuškos atminimą

Sukurta 2018.04.29 / Atnaujinta 2018.04.29 10:40
   Lietuvos ambasadorius Vest Pointo Karo akademijoje pagerbė T. Kosciuškos atminimą
   Lietuvos ambasadorius Vest Pointo Karo akademijoje pagerbė T. Kosciuškos atminimą

   Balandžio 27-28 dienomis Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas dalyvavo JAV Vest Pointo (West Point) Karo akademijoje organizuotuose renginiuose, skirtuose pagerbti generolo Tado Kosciuškos atminimą.

   „Laisvės idealai, už kuriuos kovojo T. Kosciuška,  jungia  JAV, Lenkijos ir Lietuvos žmones ir stiprina transatlantinės bendruomenės ryšius“, – akcentavo  R. Kriščiūnas.

   Ambasadorius dalyvavo jau 15-oje metinėje konferencijoje, kurios tema „T. Kosciuškos palikimas minint Pirmojo pasaulio karo pabaigos, Lenkijos ir Lietuvos nepriklausomybių atstatymo šimtmečius,” o taip pat šv. Mišiose skirtose T. Kosciuškos atminimui, iškilmingoje ceremonijoje  prie T. Kosciuškos paminklo ir Vest Pointo Karo akademijos kadetų parade.

   R. Kriščiūnas savo kalboje pabrėžė, kad Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos Karalystės 1794-ųjų sukilimo vado, kovų už JAV nepriklausomybę dalyvio T. Kosciuškos  gyvenimas ir pavyzdys išlieka įkvėpimu daugeliui žmonių visame pasaulyje. Tos vertybės, kuriomis visą savo gyvenimą vadovavosi Tadas Kosciuška neprarado savo aktualumo ir šiandien, pažymėjo R. Kriščiūnas.

   Ambasadorius R. Kriščiūnas Vest Pointo karo akademijoje lankosi „Kosciuškos draugų Amerikos asociacijos” kvietimu. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Ambasadoje 2018 05 04 II.jpg

   Gegužės 4 dieną Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas susitiko su JAV Valstybės departamento kartu su nevyriausybine organizacija „Legacy International“ rengiamo būsimųjų jaunųjų lyderių apdovanojimų laureate jazide Zina Salimas Hassan Hamu, šiuo metu gyvenančia ir studijuojančia Lietuvoje.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata