Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.07.21 / Atnaujinta 2017.07.21 09:05
  L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Belgijos Karalystės nacionalinės dienos proga pasveikino savo kolegą, Belgijos užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders.

  Ministras pažymėjo, kad Lietuvą ir Belgiją sieja stiprūs dvišaliai ryšiai, plėtojamas bendradarbiavimas politikos, ekonomikos ir saugumo srityse. „Belgijos  indėlis į Baltijos regiono saugumo stiprinimą ir dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje demonstruoja tvirtą mūsų vienybę“, – rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške.

  Belgijos nacionalinė diena - Karaliaus Leopoldo I įžengimo į sostą diena (1831) - minima liepos 21 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_2198_.jpg

  Spalio 8 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pasveikino į Lietuvą atvykusį naująjį Belgijos Karalystės ambasadorių Lucą Jacobsą ir pasidžiaugė artimais ir intensyvėjančiais abiejų šalių tarpusavio ryšiais.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_20181008_083808.jpg

  Leonido Donskio kūrybinis palikimas tampa prieinamas dar platesniam skaitytojų ratui – Lietuvos ambasados Belgijoje, Leonido Donskio fondo bei Flandrijos užsienio reikalų departamento iniciatyva jo knyga „Mažoji Europa: esteto žemėlapis“ bus išleista olandiškai.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  tomas_razmus-2570.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 9 dieną atsisveikinimo vizito priėmė Belgijos Karalystės ambasadorę Colette Taquet, reziduojančią Varšuvoje.

  Dvišaliai santykiai »
  26042018-DSC04862.jpg

  Briuselyje balandžio 26 dieną Lietuvos ir Valonijos-Briuselio Federacijos bei Valonijos Vyriausybės nuolatinės jungtinės komisijos susitikimo metu pasirašyti Lietuvos ir Valonijos-Briuselio mainų programos metmenys.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvos atstovybės ES ir NATO kartu su Lietuvos ambasada Belgijoje ir lietuvių bendruomene kvies miestiečius ir Belgijos tarptautinę bendruomenę kartu švęsti atkurtos Lietuvos 100-mečio jubiliejų viešose Briuselio miesto vietose bei ES institucijose.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata