Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai

Sukurta 2018.03.22 / Atnaujinta 2018.03.22 10:17
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai

   Kovo 21 dieną Danijos Užsienio reikalų ministerijos patalpose Kopenhagoje minint Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečius buvo organizuotas seminaras apie Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo ateitį regione, ES ir NATO.

   Seminare dalyvavusius Danijos užsienio politikos draugijos, akademinių sluoksnių atstovus ir studentus, diplomatus ir bendruomenių narius rengėjų vardu pasveikino Lietuvos ambasadorė Danijoje Gintė Damušytė. 

   Pagrindinį seminaro pranešimą skaitė Danijos užsienio reikalų ministras Anders Samuelsen. Apžvelgdamas Danijos ir Baltijos šalių santykius jis pabrėžė, kad “šiandien Baltijos valstybės yra stabilios, pažangios ir į ateitį žvelgiančios Danijos draugės ir sąjungininkės – ES, NATO, Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavime bei kitur”. Buvęs Danijos užsienio reikalų ministras ir Baltijos plėtros forumo steigėjas Uffe Ellemann-Jensen pareiškė, kad Baltijos šalys jau yra tapusios geraisiais pavyzdžiais kitoms regiono šalims.

   Diskusijos metu Baltijos valstybių parlamentarai – Europarlamentaras Artis Pabriks  iš Latvijos, Aušrinė Armonaitė iš Lietuvos ir Anne Sulling iš Estijos – su Danijos universitetų studentais apsikeitė nuomonėmis dėl jaunosios kartos vaidmens Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavime ir Europos projekte.

   Renginį organizavo Baltijos plėtros forumas bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadomis Kopenhagoje.

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Birželio 13 dieną Europos Tarybos būstinėje buvo surengtas iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Latvijos bei Estijos valstybių šimtmečių paminėjimas ir atidaryta fotografijų paroda „Baltijos kelias“.

   IMG_2955.JPG

   Baltijos valstybėms švenčiant nepriklausomybės atkūrimo ir paskelbimo šimtmečius, Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionaliniai operos ir baleto teatrai 2018 metais rengia tarpusavio gastrolių mainus. Birželio 7-9 dienomis Talino operoje svečiavosi Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, parodęs tris spektaklius.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC00330.JPG

   Birželio 6 dieną Vokietijos Bundestago parlamentinių ryšių su Baltijos valstybėmis grupė surengė iškilmingą Lietuvos valstybės atkūrimo ir Latvijos bei Estijos šimtmečių paminėjimą.

   Atstovybių naujienos »
   Danija1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 5 dieną pasveikino Danijos užsienio reikalų ministrą Andersą Samuelseną ir visus Danijos žmones, šiandien mininčius šalies Konstitucijos dieną. 

   Dvišaliai santykiai »
   2.jpg

   Gegužės 25-27 dienomis Emos Klabin fondo muziejuje vyko Lietuvos generalinio konsulato San Paule ir Brazilijos lietuvių bendruomenės organizuotas Lietuvos festivalis „Labas!“, kuriame apsilankė per 1,2 tūkst. svečių.

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
   all.jpg

   Gegužės 23 dieną Lietuvos ambasada Vienoje ir Lietuvos Nuolatinė Atstovybė prie Tarptautinių organizacijų drauge su Latvijos bei Estijos diplomatinėmis atstovybėmis iškilmingu renginiu paminėjo reikšmingas savo šalims istorines datas – Lietuvos valstybės atkūrimo bei Latvijos ir Estijos valstybių šimtmečius.

   Kultūros renginiai »

   Naujienlaiškio prenumerata