Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

EBPO delegacija įvardins likusius svarbiausius darbus siekiant Lietuvos narystės organizacijoje kitais metais

Sukurta 2017.12.18 / Atnaujinta 2017.12.18 10:05

Gruodžio 18-19 dienomis Lietuvoje viešės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) sekretoriato delegacija, vadovaujama Vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Teisės direktorato vadovo Nicola Bonucci.

Vizito tikslas - aptarti Lietuvos stojimo į EBPO progresą per pastarąjį pusmetį. Numatyti susitikimai su Seimo ir Vyriausybės atstovais bei kitų Lietuvos institucijų, atsakingų už stojimo procesą, pareigūnais. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas šalies pažangai įvertinti įgyvendinant EBPO rekomendacijas ir standartus. EBPO ekspertai informuos apie EBPO komitetų vertinimus, narystės terminus ir aktualiausius likusius darbus. Tikimasi, jog vizito metu paaiškės ar Lietuva gali tikėtis ateinančiais metais būti pakviesta tapti pilnateise organizacijos nare.

Šiuo metu Lietuva jau yra praktiškai sėkmingai baigusi peržiūras septyniolikoje iš dvidešimt vieno EBPO komiteto. Likusiuose keturiuose – Investicijų, Bendrovių valdymo ir Fiskalinių reikalų komitetuose bei Kovos su užsienio pareigūnų papirkinėjimu sudarant tarptautinius verslo sandorius darbo grupėje – atitikties peržiūros dar bus tęsiamos kitų metų pirmoje pusėje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_0019.jpg

Gegužės 22-23 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvauja kasmetiniame Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Ministrų Tarybos susitikime, kuriame diskutuojama aktualiausiomis globalios politikos temomis, numatomi organizacijos veiklos strateginiai tikslai. Šiemet išskirtinis dėmesys skiriamas skaitmeninės transformacijos teikiamoms galimybėms ir iššūkiams.

Daugiašaliai santykiai »
Julian Daniel nuotr..jpg

Gegužės 20 dieną Paryžiuje Lietuvos ambasadorė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO) Lina Viltrakienė įteikė skiriamuosius raštus organizacijos generaliniam sekretoriui Angelui Gurría. Po raštų įteikimo ceremonijos aptartos Lietuvos narystės EBPO aktualijos ir perspektyvos.

Atstovybių naujienos »

Balandžio 10 dieną Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė preliminarius duomenis apie 2018 metais valstybių donorių suteiktą oficialią paramą besivystančioms šalims.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Liepos 5 dieną Lietuvoje lankysis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generalinis sekretorius Jose Angelis Gurria su delegacija. EBPO generalinis sekretorius pristatys organizacijos parengtą Lietuvos metinę ekonomikos apžvalgą ir susitiks su aukščiausiais šalies pareigūnais ir verslo atstovais.

Daugiašaliai santykiai »

Gegužės 30 dieną Paryžiuje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Ministrų Tarybos susitikime. Jame Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir EBPO generalinis sekretorius Angelas Gurria pasirašė Lietuvos narystės EBPO susitarimą. Lietuvą pasveikino Prancūzijos Prezidentas Emmanuelis Macronas.

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata