Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Berne vyko jaunųjų mokslininkų konferencija

Sukurta 2017.12.04 / Atnaujinta 2017.12.04 16:04
   Berne vyko jaunųjų mokslininkų konferencija
   Berne vyko jaunųjų mokslininkų konferencija

   Gruodžio 2 dieną Šveicarijos sostinėje Berne vyko Lietuvos Respublikos ambasados Šveicarijos Konfederacijoje organizuota jaunųjų mokslininkų konferencija.

   Konferencijoje dalyvavo Šveicarijoje įsitvirtinę lietuviai mokslininkai, Ženevos, Lozanos, Ciuricho universitetuose ir kitose Šveicarijos mokslo įstaigose besigilinantys  į įvairias mokslo sritis.

   Savo patirtimi apie darbą ir gyvenimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, taip pat apie grįžusių į Lietuvą jaunųjų mokslininkų įsitvirtinimo galimybes, mokslo darbuotojų darbo ir gyvenimo perspektyvas Lietuvoje su konferencijos dalyviais pasidalino mokslininkai iš Lietuvos – Pasaulio lietuvių universiteto steigėjas, Lietuvių išeivijos instituto direktorius, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto prof. habil. dr. Egidijus Aleksandravičius, Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto profesorius, fizikos mokslų daktaras Audrius Alkauskas, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto doc. dr. Ramūnas Skaudžius.

   Renginys susilaukė didelio Šveicarijoje gyvenančių jaunųjų mokslininkų susidomėjimo, vyko įdomios ir turiningos diskusijos apie galimybes bendradarbiauti, kurti bendrus projektus ir keistis patirtimi su kolegomis  Lietuvoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20180911URM1373.JPG

   „Globalios Lietuvos“ programos įgyvendinimą koordinuojanti Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos savivaldybių asociacija, rugsėjo 11 dieną surengė jau antrą Lietuvos savivaldybių atstovams skirtą seminarą, kurio tikslas – aptarti savivaldybių vaidmenį siekiant įtraukti užsienio lietuvius į Lietuvos gyvenimą, stiprinti jų aktyvesnį įsitraukimą į regionų bendruomenes, pasidalinti patirtimi, iššūkiais ir pasiekimais.

   Ministerijos naujienos »
   su svietimo ministru.jpg

   Gruodžio pradžioje Airijos švietimo ministro Richard Bruton pristatytoje naujoje Airijos užsienio kalbų mokymo strategijoje 2017-2026 metams ir jos įgyvendinimo plane lietuvių kalba paskelbta viena iš 4 prioritetinių užsienio kalbų bendrojo lavinimo mokyklose.

   Atstovybių naujienos »
   DSC_0553.jpg

   Lapkričio 18 dieną Lietuvos ambasados Ankaroje iniciatyva įvyko pirmasis istorinis Turkijos lietuvių sąskrydis, kuriame dalyvavo apie 70 skirtinguose Turkijos regionuose (Ankaroje, Stambule, Izmire, Alanijoje, Antalijoje) gyvenančių lietuvių ir jų šeimos narių, užsienio reikalų viceministras Dairus Skusevičius ir kiti svečiai iš Lietuvos. Sąskrydžio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga.

   Atstovybių naujienos »
   1118cikaga4.jpg

   Lapkričio 18 dieną Lietuvos ambasadorius Rolandas Kriščiūnas dalyvavo Balzeko lietuvių kultūros muziejaus „Metų žmogaus“ apdovanojimo įteikimo ceremonijoje Čikagoje. Šis garbingas apdovanojimas buvo įteiktas lietuvių meno ansamblio „Dainava“ vadovui Dariui Polikaičiui už ženklų jo indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą.

   Atstovybių naujienos »
   tomas razmus-6248.JPG

   Šiandien Užsienio reikalų ministerijoje prasidėjo užsienio lietuvių organizacijų viešųjų ryšių seminaras, į kurį susirinko 64 užsienio lietuvių organizacijų atstovai iš 32 pasaulio šalių.

   Užsienio lietuviai »
   FullSizeRender.jpg

   Spalio 21 dieną Vašingtone įvyko tradicinis Lietuvos Respublikos ambasados JAV ir Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos organizuojamas krepšinio turnyras Ambasadoriaus taurei laimėti.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

   Naujienlaiškio prenumerata