Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VOKIETIJOS FEDERACINĖJE RESPUBLIKOJE

Adresas: Charitestr. 9, 10117 Berlin, GERMANY

plačiau »

Tel. +49 30 890 681 0
Faksas +49 30 890 681 15
El. paštas

Lietuvos kultūros taryba paskelbė projektų finansavimo konkursą

Sukurta 2018.02.08 / Atnaujinta 2018.02.08 12:58

Užsienio lietuvių organizacijos šiais metais pirmą kartą gali teikti paraiškas Lietuvos kultūros tarybos finansuojamai programai „Globalios Lietuvos idėjos sklaida". Paraiškos priimamos nuo vasario 1 d. iki kovo 2 d.

Lietuvos kultūros taryba paskelbė antrąjį 2018 m. kultūros ir meno projektų finansavimo konkursą. Kviečiama teikti paraiškas 12 kultūros ir meno sričių ir 19 programų konkursams. Visi konkursai: https://www.ltkt.lt/projektu-finansavimas/konkursai.

Nuo šių metų programos „Globalios Lietuvos idėjos sklaida“ finansavimo sąlygose įvesta išimtis: paraiškas šiai programai gali teikti ir užsienio valstybėse registruotos ir veikiančios užsienio lietuvių organizacijos.

Programos finansuojama veikla: Globalios Lietuvos idėjos kultūros srityje sklaida, skatinant bendras Lietuvos ir užsienio lietuvių kūrėjų kultūros iniciatyvas ir rengiant bei platinant informacinę medžiagą apie Lietuvos kultūrą elektroninėmis priemonėmis.

Vertinant projektus prioritetiniai balai bus skiriami: 1) projektams, kuriuos inicijuoja ir (arba) įgyvendina užsienyje gyvenantys lietuviai (0-20 balų), 2) projektams, kurie per kultūros veiklas prisideda prie globalios Lietuvos tinklo tikslų įgyvendinimo – lietuvybės išsaugojimo (tautinės tapatybės stiprinimas, dainų švenčių tradicijos išsaugojimas) ir (arba) Lietuvos gerovės kūrimo (diasporos kultūros ir meno profesionalų dalijimasis žiniomis, patirtimi ir socialiniais ryšiais Lietuvos vystymuisi) (0-20 balų).

Detali informacija apie šią programą: https://www.ltkt.lt/?psl=projektu-finansavimas&do=konkursai&step=view&id=224.

Kontaktas pasiteiravimui: Ieva Šėrytė, tel. (370 5) 255 9379, el. p. [email protected]

 

 

Taip pat atkreipiame dėmesį į šias programas: Tremties ir palaidojimo vietų lankymas; Tremtinių ir politinių kalinių kapų ir palaidojimo vietų tvarkymas; Kultūros paveldo sugrąžinimas. Tačiau paraiškas šioms programoms gali teikti tik juridiniai asmenys, registruoti vienoje iš ES ar Europos ekonominės erdvės valstybių narių, o finansavimo gavimo metu jo gavėjas privalo turėti įsisteigimo ar įregistravimo vietą Lietuvos Respublikoje (tai yra užsienio lietuvių organizacija turėtų rasti partnerį Lietuvoje).

Naujienlaiškio prenumerata