Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VOKIETIJOS FEDERACINĖJE RESPUBLIKOJE

Adresas: Charitestr. 9, 10117 Berlin, GERMANY

plačiau »

Tel. +49 30 890 681 0
Faksas +49 30 890 681 15
El. paštas

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Vokietijos prezidentui

Sukurta 2017.08.29 / Atnaujinta 2017.08.29 18:06
  Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Vokietijos prezidentui

  Rugpjūčio 29 d. Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Vokietijoje Darius Semaška įteikė skiriamuosius raštus Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui.

  Pokalbyje buvo aptarti dvišaliai santykiai ir bendradarbiavimas saugumo politikos srityje. Vokietijos prezidentas F.W.Steinmeieris šiltai prisiminė praėjusią savaitę įvykusį vizitą Lietuvoje ir pasidžiaugė glaudžiais abiejų šalių ryšiais.

  Lietuvos ambasadorius D.Semaška pažymėjo, kad ypač geri dvišaliai santykiais su Vokietija atveria tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas ir padėkojo už Vokietijos indėlį stiprinant Lietuvos saugumą.

  „Prieš beveik šimtmetį atstatant Lietuvos nepriklausomybę, Vokietijos kariai padėjo atremti Raudonosios Armijos puolimą, o šiandien Vokietija vaidina esminį vaidmenį NATO sustiprintose priešakinėse pajėgose Lietuvoje“, - teigė Lietuvos ambasadorius.

  Pokalbyje D.Semaška taip pat paprašė Vokietijos paramos užkertant kelią Astravo atominės elektrinės keliamoms grėsmėms.

   

  Nuotrauka - Vokietijos Federalinės Vyriausybės nuosavybė. Dėl teisės ją naudoti būtina susisiekti su Nuotraukų tarnyba, [email protected].

   

  Naujienlaiškio prenumerata