Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva – oficiali šių metų „Smart Country Convention“ šalis partnerė

Sukurta 2019.08.06 / Atnaujinta 2019.08.08 14:30
  Lietuva – oficiali šių metų „Smart Country Convention“ šalis partnerė

  Lietuva tapo oficialia šių metų „Smart Country Convention“ šalimi partnere – tai paroda, vykstanti 2019 m. spalio 22-24 d. Berlyne ir pristatanti naujausius skaitmenizavimo sprendimus ir tendencijas valdžiai, viešosioms įstaigoms, miestams ir savivaldybėms.

  Parodą 2019 m. spalio 22 d. atidarys Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius kartu su Vokietijos federaliniu vidaus reikalų ministru Horst Seehofer. Didžiausios Vokietijos skaitmenizavimo asociacijos „Bitkom“ vadovo Achim Berg teigimu „Lietuvos viešosios paslaugos jau seniai yra prieinamos internetu ir naudojamos kaip savaime suprantamos. Kitaip nei Vokietijoje tai yra standartas, o analoginės paslaugos – absoliuti išimtis. Taip pat ir kibernetinio saugumo srityje Lietuva pažengusi toli į priekį.“

  Lietuvos Respublikos ambasadorius Vokietijos Federacinėje Respublikoje Darius Semaška teigia: „Šiuolaikinė visuomenė turėtų nebijoti keistis kartu su technologine raida. Lietuvoje skaitmeninių technologijų vystymas – tai  būdas palengvinti kasdienį visuomenės gyvenimą. Šiandien apie Lietuvos skaitmenizavimo lygį galime kalbėti nebe e-Governance, bet jau digital Governance sąvokomis. Savo patirtimi apie viešojo sektoriaus, kibernetinio saugumo ir išmaniųjų miestų temas norime dalintis su Vokietija, pagrindine mūsų ekonomikos partnere. Dėl šios priežasties, Lietuva tapo šių metų „Smart Country Convention“ renginio partnere."  

  Daugiau informacijos: https://bit.ly/2yCeEFq

   

  Naujienlaiškio prenumerata