Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ketinantiems keliauti oro transportu būtina atsakingai planuoti savo būtinąsias keliones

Sukurta 2020.05.12 / Atnaujinta 2020.05.12 15:30

Nuo 2020 m. gegužės 13 d. gavusi Lietuvos Respublikos Vyriausybės leidimą, reguliarius skrydžius Frankfurto prie Maino (Vokietija) kryptimi iš Vilniaus atnaujina „Lufthansa“ oro bendrovė, kuri dėl skrydžių atnaujinimo leidimo Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka kreipėsi dar 2020 m. balandžio 7 d.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija yra gavusi prašymų atnaujinti reguliarius skrydžius ir kitomis kryptimis. Teikdama siūlymus Lietuvos Respublikos Vyriausybei dėl galimybių atnaujinti skrydžius kitomis kryptimis, ministerija bendradarbiauja su atsakingomis Lietuvos institucijomis ir vertina tokias galimybes atsižvelgdama į epidemiologinę situaciją ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas. Šiuo metu kitoms skrydžių kryptims leidimai nėra suteikti.

Ketinantiems keliauti rekomenduojame atsakingai įvertinti bilietų įsigijimo galimybes į skrydžius, kuriems leidimai dar nesuteikti. Taip pat rekomenduojame iš anksto išsiaiškinti, kokius reikalavimus ir apribojimus taiko šalys, į kurias ketinama vykti.

Atkreipiame dėmesį, kad Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į PSO paskelbtą koronaviruso pandemiją, į ženklų užsikrėtusiųjų skaičių užsienio valstybėse bei valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui, taip pat į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą karantiną, vis dar rekomenduoja atidėti keliones ir karantino laikotarpiu nevykti į užsienio valstybes.

Naujienlaiškio prenumerata