Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VOKIETIJOS FEDERACINĖJE RESPUBLIKOJE

Adresas: Charitestr. 9, 10117 Berlin, GERMANY

plačiau »

Tel. +49 30 890 681 0
Faksas +49 30 890 681 15
El. paštas

Garsios Vokietijos kompanijos „Bosch“ ir „Stihl“ atranda Lietuvą

Sukurta 2017.04.25 / Atnaujinta 2017.04.25 12:10
  Garsios Vokietijos kompanijos „Bosch“ ir „Stihl“ atranda Lietuvą

  2017 balandžio 24 d. Gerlingene (Vokietija) įsikūrusioje centrinėje „Robert Bosch GmbH“ būstinėje kilo Lietuvos vėliava. Taip šeimininkų buvo sutikta ir pasveikinta Lietuvos delegacija, vadovaujama Lietuvos ambasadoriaus Vokietijoje Deivido Matulionio. Bosch kompanija yra vienas iš inžinerinės pramonės flagmanų pasaulyje. Įmonės apyvarta 2016 metais viršijo 70 mlrd. eurų.

  Lietuvos delegaciją, kurioje dalyvavo ir Lietuvos garbės konsulas Vokietijoje W. Von Stettenas, priėmė „Bosch“ kompanijos direktorius, valdybos narys Uwe Raschke, atsakingas už kompanijos įmonių veiklą ir plėtrą Europoje, Rusijoje, Vidurio Rytuose bei Afrikoje. Susitikimo metu buvo pristatytos Lietuvos verslo sąlygos, gamybinis bei technologinis inžinerinės pramonės potencialas. Buvo sutarta Bosch kompanijoje priimti Lietuvos inžinerinės pramonės verslo delegaciją, kuri detaliau pristatytų mūsų įmonių potencialą. Susidomėta pasiūlymu Bosch atstovams įvertinti Lietuvos mokslininkų sukurtus inovatyvius sprendimus, galimai juos pritaikant plačioje „Bosch“ gamybos paletėje.

  Bosch“ kompanijos direktorius Uwe Raschke mielai sutiko bendradarbiauti pasidalinant kompanijos daugiamete ir itin sėkminga patirtimi vystant dualinio profesinio rengimo sistemą.

  Lietuvos delegacija taip pat lankėsi pasaulyje didžiausioje motorinių pjūklų ir sodo technikos įmonėje „Stihl“, su kurios atstovu H. Austel buvo aptartos bendradarbiavimo su Lietuvos įmonėmis galimybės bei gautas pažadas aktyviai prisidėti skatinat Lietuvoje dualinio profesinio mokymo sistemos kūrimą, tam panaudojant specialaus fondo sukauptą patirtį bei kitus išteklius. Kompanijos atstovas itin domėjosi Lietuvos startuolių pasiekimais vystant išmaniąsias technologijas ir įvairius IT sprendimus.

  Naujienlaiškio prenumerata