Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VOKIETIJOS FEDERACINĖJE RESPUBLIKOJE

Adresas: Charitestr. 9, 10117 Berlin, GERMANY

plačiau »

Tel. +49 30 890 681 0
Faksas +49 30 890 681 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
bionale.jpg

Gegužės 17 d. Berlyne „Bionnale 2017“ renginyje lankosi Lietuvos Respublikos ūkio viceministrė Rugilė Andziukeviūtė-Buzė kartu su mokslo ir verslo atstovų delegacija. Renginio atidarymo metu viceministrė R. Andziukeviūtė-Buzė pristatė Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus plėtrą bei 2018 m. rugsėjo 26-28 d. Vilniuje vyksiančią Baltijos gyvybės mokslų konferenciją „Baltic Life Science 2018“ .

Ekonominiai santykiai »
Bosch2.jpg

2017 balandžio 24 d. Gerlingene (Vokietija) įsikūrusioje centrinėje „Robert Bosch GmbH“ būstinėje kilo Lietuvos vėliava. Taip šeimininkų buvo sutikta ir pasveikinta Lietuvos delegacija, vadovaujama Lietuvos ambasadoriaus Vokietijoje Deivido Matulionio. Bosch kompanija yra vienas iš inžinerinės pramonės flagmanų pasaulyje. Įmonės apyvarta 2016 metais viršijo 70 mlrd. eurų.

Ekonominiai santykiai »
germany5.jpg

Turistai iš Vokietijos kviečiami aplankyti visas tris Baltijos šalis iš karto. Ši žinia bus skleidžiama balandžio 4 d.  prasidėjusioje turizmo galimybių pristatymo renginių trijuose Vokietijos miestuose – Berlyne (balandžio 4 d.), Hamburge (balandžio 5 d.) ir Miunchene (balandžio 6 d.) serijoje (Road Show). Renginius organizuoja Lietuvos, Latvijos bei Estijos turizmo departamentai drauge, prisideda Lietuvos ambasada Vokietijoje ir Lietuvos turizmo atstovai Vokietijos rinkoje - rinkodaros kompanija „BZ.COMM“.

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Miunchenas.jpg

2017 m. kovo 6 d. Miunchene vyko Baltijos šalių ekonomikos forumas „Vokietijos ir Baltijos šalių dialogas“, kurio metu ūkio viceministrė Rugilė Andziukevičiutė Buzė pristatė Lietuvos ekonominį potencialą. Jis  pabrėžė, kad Lietuva nuo 2019 m. bus EBPO nare ir šiuo metu atlikta ir atliekama daug teigiamų verslui reformų Lietuvoje, mažinama biurokratija, kuriama palanki investuotojams Lietuvoje aplinka. 

Ekonominiai santykiai »
Matulionis Dalbert.JPG

Skambant kanklėms ir smuikui Lietuvos bičiuliai Berlyne gruodžio 12 d. susirinko į Advento vakarą. Lietuvos ambasados kartu su Saksonijos – Anhalto ir Lietuvos žemės ūkio ministerijomis surengtoje šventėje grojo Lietuvos atlikėjos seserys Lina Žilinskaitė (kanklės) ir Rasa Vaicekauskienė (smuikas), o jos dalyviai  galėjo įsigyti tradicinių rankdarbių Kalėdinėje mugėje ir susipažinti su Lietuvos kulinariniu paveldu. Vakaro svečius pasveikino ambasadorius Deividas Matulionis ir Saksonijos – Anhalto aplinkos, žemės ūkio ir energetikos ministrė prof. dr. Claudia Dalbert.

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata