Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Düsseldorf mieste vyks German-Baltic Digital Summit

Sukurta 2019.01.08 / Atnaujinta 2019.01.08 11:40

2019 m. sausio 21 d. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (toliau AHK) Düsseldorf mieste organizuoja tarptautinę konferenciją „German-Baltic Digital Summit“.

Baltijos šalys pelnytai laikomos vienu iš geriausią infrastruktūrą turinčiu regionu su 5G tinklu, išvystytu plačiajuosčiu ryšiu, didele internetinių administracinių paslaugų įvairove. Baltijos šalys – tai IT srities startuolių scena, kur dienos šviesą išvydo tokios technologijų įmonės kaip „Skype", „Trafi“, „Starship“ ir kitos. Baltijos šalys - ideali skaitmeninio testavimo laboratorija e-administravimo, IT saugumo, X-Road, Blockchain ir daugeliui kitų skaitmeninių sprendimų.

Norėdama pristatyti minėtus privalumus didžiausioje Vokietijos federalinėje žemėje ir paskatinti partnerystę tarp Vokietijos ir Baltijos šalių tiek politikos, tiek verslo atstovų iš tokių sričių, kaip IRT, programinė įranga, e. valdžia, kibernetinis saugumas, išmanieji miestai, logistikos sprendimai ir pramonės 4.0, AHK organizuoja konferenciją, kurios metu numatytos dvi diskusijos. Vienoje "The Baltic Digital Model: a way for Germany” šio renginio globėjas Šiaurės Reino-Vestfalijos Ūkio ministras prof. Andreas Pinkwart diskutuos kartu su savo kolegomis iš Baltijos šalių. Diskusijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis.

Kitoje diskusijoje, skirtoje skaitmeninių technologijų pritaikymui viešajame sektoriuje, gerąją Lietuvos įmonių praktiką pristatys Alna Software vadovas Valdas Šimas.

Skaitmeninimo klausimus konferencijos dalyviai nagrinės atskirose teminėse diskusijose, vyks ir individualūs įmonių susitikimai su verslo atstovais.

Minėto renginio partneriai – Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės prekybos pramonės rūmai, ekonominės plėtros agentūros, technologiniai centrai. Konferencijoje tikimasi sulaukti apie 150-200 svečių.

Konferencijos programą rasite čia: https://www.digital-baltics.de/programme

Naujienlaiškio prenumerata