Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Berlyno lietuvių bendruomenė kviečia švęsti Vasario 16-ąją!

Sukurta 2018.02.13 / Atnaujinta 2018.02.13 17:12

Berlyno lietuvių bendruomenė kviečia į šventinius renginius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga! Vasario 17 d. Berlyne  vyks žurnalisto ir istorinių filmų autoriaus Rimo Bružo paskaita "Istorijos perimetrai", tautodailininkės Elvitos Šeputaitės karpinių paroda ir šventinė vakaronė. Dieną vyks draugiškos Vokietijos lietuvių krepšinio varžybos. Vasario 18 d. koncertuos Jūratė Landsbergytė (vargonai), Vytautas Ožkinis (fleita) ir vyrų choras "Ąžuolai" (vadovas prof. Povilas Gylys).    

* "1918 m. atkurtos Lietuvos istorija, tai - sėkmės istorija. Nors aplinkybės Lietuvos valstybingumo atkūrimui buvo itin nepalankios ir Lietuva Europos žemėlapyje galėjo neatsirasti, tačiau sumanios diplomatijos ir ryžtingumo dėka Nepriklausomybę pavyko įtvirtinti.“- Paskaita seminaras su žurnalistu ir istorinių filmų autoriumi RIMU BRUŽU.

* Tautodailininkės, karpinių meistrės ELVITOS ŠEPUTAITĖS karpinių paroda. "Karpymas – saviraškos būdas, kuriam reikia tik popieriaus, žirklučių arba peiliuko. Karpydama siekiu išsaugoti ir puoselėti karpymo iš popieriaus tradicijas, liaudies meno simboliką."

* Po 45-metų vėl į Berlyną atvyksta buvę „ĄŽUOLIUKAI“ (dabar ĄŽUOLŲ KLUBO" choras ir dovanoja savo pasirodymą kaip padėką kartu švenčiant Lietuvos Respublikos Atkūrimo 100 – metį.

* Savo kūrinius pristatys muzikinės grupės "Gerąja prasme" dainų ir tekstų autorius ir atlikėjas ALVYDAS STALAUČINSKIS.

Šventinių renginių dalyviai kviečiami pasipuošti lietuviška atributika. Nors renginiai nemokami, bet jų metu bus priimamos aukos bendruomenės veiklai.

Organizatorių, Berlyno lietuvių bendruomenės valdybos kontaktai:

Pirmininkas Petras Breimelis - 0157 84859922
Sekretorė Svetlana Kružkova - 0173 1613524
Viešųjų ryšių administratorė Jolanta Wolff - 0173 4257420

Plakatas

Naujienlaiškio prenumerata