Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Berlyne pristatomas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės Alėjos“

Sukurta 2017.07.12 / Atnaujinta 2017.07.12 10:24
  Berlyne pristatomas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės Alėjos“

  Liepos 21 dieną kino festivalis "Litauisches Kino Goes Berlin" vasaros peržiūroje Berlyne pristatys režisieriaus Donato Ulvydo filmą „Emilija iš Laisvės Alėjos“. Lietuvoje didelio populiarumo sulaukusi drama bus pristatyta kine po atviru dangumi "Freiluftkino Insel im Cassiopeia". Po peržiūros žiūrovai turės galimybę pabendrauti su filmo režisieriumi Donatu Ulvydu.

  „Emilija iš Laisvės alėjos“ – tai įtempta drama ir meilės istorija, paremta realiais įvykiais. Filmas vystosi 8-o dešimtmečio pradžioje, laikais, kai žodžio laisvė dar buvo slopinama, bet sovietinis okupacinis režimas pradėjo eižėti. Dramos centre – Emilija, jauna ir daug žadanti aktorė, kuri dėl savo praeities ir dėl svajų privalo nuolat balansuoti tarp meilės, aistros, intrigų ir išdavystės. Filme, meistriškai perteikiančiame tuometinę atmosferą, rodomos istorinės realijos bei patiriami herojų išgyvenimai, aktualūs visais laikais.

  „Litauisches Kino Goes Berlin“, kuriam vadovauja  Giedrė Simanauskaitė, šiais metais vyks jau 7-ąjį kartą lapkričio 2-6 dienomis. 

  „Emilijos iš Laivės alėjos“ pristatymą iš dalies remia Lietuvos kultūros tarybos programa „Globali Lietuva“ ir Lietuvos kultūros institutas bendradarbiaudami su Lietuvos LR kultūros atašė. 

  Peržiūra vyks liepos 21 dieną 21:30 val. kine po atviru dangumi “Freiluftkino Insel im Cassiopeia” (Revaler Str. 99, 10245 Berlin).

  EMILIJA IŠ LAISVĖS ALĖJOS / EMILIA
  Rež. Donatas Ulvydas, 120 min., Lietuva 2017, lietuvių k. su angliškais titrais

   

  Naujienlaiškio prenumerata