Elektroninė registracija lankytojų priėmimui

Sukurta 2015.02.10 / Atnaujinta 2020.01.15 11:43

SVARBU:

Piliečiai priimami ambasados konsuliniame skyriuje pirmadieniais - penktadieniais nuo 10 iki 13 val.

Lietuvos valstybinių švenčių dienomis Ambasada nedirba.

DĖMESIO:

  • Registracija sekančiam mėnesiui pradeda veikti ( atidaroma) kiekvieno mėnesio pirmąją darbo dieną nuo 9.00 val. Pvz.: registracija kovo mėnesiui bus atidaryta vasario mėn. pirmąją darbo dieną.
  • Registracija galima, jei kalendoriuje yra nors vienas žalios spalvos langelis. Jei visi to mėnesio dienų langeliai yra rausvos spalvos, tai reiškia, kad tą mėnesį laisvų vietų jau nėra. 

Jeigu ketinate kreiptis į ambasadą dėl paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimo arba keitimo, santuokos, ištuokos, vaiko gimimo apskaitymo arba kitais konsuliniais klausimais, dėl konkretaus priėmimo laiko būtina užsiregistruoti elektroninėje lankytojų priėmimo registracijos sistemoje bei patvirtinti savo apsilankymo laiką. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kiekvienai atskirai paslaugai reikia užsiregistruoti atskirai.

DĖMESIO:

Registruotis iš anksto nereikia šiais atvejais:

Praradus asmens dokumentus, pateikiant dokumentus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės gavimo, pateikiant prašymus tuoktis Ambasadoje bei dėl  Asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) išdavimo.

Konsulinis mokestis ambasadoje mokamas banko kortele (išskyrus American Express) arba iš anksto pavedimu į ambasados sąskaitą banke. Grynieji pinigai nėra priimami.

Jei pageidausite išduotus naujus pasą, asmens tapatybės kortelę ar kitus dokumentus gauti paštu, turite atsivežti sau adresuotą ir pašto markutėmis registruoto laiško sumai apmokėtą voką (vieną voką vienam dokumentui).

 

Naujienlaiškio prenumerata